Меню

Про антикварний салон `антик`

 

   Салон “Антик” представляє Вашій увазі огляд своєї унікальної колекції предметів мистецтва. Салон “Антик” має п’ятнадцятирічний досвід роботи на території України, входить в асоціацію антикварів Європи і має можливість відвідувати виставки, які закриті для простих любителів. На сайті широко представлена авторська скульптура, виконана у бронзі та мармурі відомими скульпторами Франції та Італії. Особливе місце займає колекція скульптур видатного анімаліста XIX століття, генія світового масштабу П’єра-Жуля Мена (Pierre-Jules Mêne (1810-1879)).

   Також вашій увазі представлені срібні вироби найвищої якості. Деякі з цих предметів просто унікальні, як, наприклад, Ваза, створена для Прусського імператорського дому або срібна скульптура, виконана в честь ювілею Аустерлицкого бою. Також ми представляємо Вам картини відомих європейських майстрів, вироби з кришталю та фарфору (унікальні парні Севрские Вази).

   Всі ці предмети – лише невелика частина нашої великої колекції. У нас Ви зможете знайти подарунок, який не тільки буде прекрасним взірцем світового мистецтва, але і підкреслить статус власника. Салон “Антик” може задовольнити смак найвимогливіших цінителів унікальною, перевіреної часом краси.

Для більш детального ознайомлення запрошуємо Вас в наш Салон за адресою: м. Київ, вул. Городецького 17/1 (вхід з вул. Ольгинської)

Вгору